Wij kennen onze technologie door en door en delen dit graag met business engineers, architecten en developers. Kijk naar onze roadmap en zie waar we nu naartoe werken. Of bekijk onze Research pagina en krijg beeld bij onze onderzoeksprojecten.
Elk onderdeel op onze roadmap is gekoppeld aan een van de categorieën binnen ons platform, namelijk: Engage, Work, Decide, Learn en Adapt. Je ziet op deze afbeelding wat elke categorie mogelijk maakt. En dat verrijken we dus continu, zoals je in onze roadmap ziet.
Release: 16.1
Binnen het user management kan gespecificeerd worden welke delen van een model een gebruiker mag zien en bewerken.
Binnen het user management kan gespecificeerd worden welke delen van een model een gebruiker mag zien en bewerken.
De huidige studio is aan vervanging toe, een mooi moment om om de gebruikers ervaring voor Business Engineers te verbeteren.
Deze administratieve functionaliteit zorgt ervoor dat ingeregeld kan worden welke delen van een model een Blueriq Encore gebruiker mag zien en welke delen ook aangepast mogen worden.
Documentatie, how-to's en de mogelijkheid om vragen te stellen, je vind het allemaal op de Blueriq Community. De Community is voor iedereen die met Blueriq werkt of met Blueriq in aanraking komt en is openlijk beschikbaar.
Naar de Blueriq CommunityHeb je vragen over nieuwe ontwikkelingen of ben je benieuwd naar alle mogelijkheden van het Blueriq platform?
Neem dan contact op met Yuri.